Ministerul Muncii

și Justiției Sociale
 

2.1. Conducerea CJP Suceava

 

       

Nume Prenume Functia Program audiente Telefon Fax E-mail
Nume Prenume Structura organizatorica

CHITUL

Maria Camelia

Director executiv

Casa Judeteana de Pensii Suceava

luni - joi

între orele 08.00 - 16.00

vineri

intre  orele 08.00 - 14.00

0230/210743

0230/210753

0230/210740 maria.chitul@cnpp.ro
 

Rata

Ghiorghita

Sef serviciu

Serviciul Resurse Umane,

Juridic şi Comunicare

 

0230/210743

0230/210753

int. 115

  rata.ghiorghita@cnpp.ro

Ivan

Antonina Lia

Sef serviciu

Serviciul Expertiza Medicala

      antonina.ivan@cnpp.ro

FLOREA

Petrea

Director executiv adjunct

Directia Economica, Evidenta Contribuabili

luni - joi

între orele 08.00 - 16.00

vineri

intre  orele 08.00 - 14.00

0230/210743

0230/210753

0230/210740 petrea.florea@cnpp.ro
 

Onea

Irina Otilia

Sef serviciu

Serviciul Financiar Contabilitate

 

0230/210743

0230/210753

int. 108

  irina.onea@cnpp.ro

Avram

Domnica

Sef serviciu

Serviciul Evidenta Contribuabili

 

0230/210743

0230/210753

int. 138

  domnica.avram@cnpp.ro

ALUPOAIE

Bogdan Mihai

Director executiv adjunct

Directia Stabiliri si Plati Prestatii

luni - joi

între orele 08.00 - 16.00

vineri

intre  orele 08.00 - 14.00

0230/210743

0230/210753

0230/210740 bogdan.alupoaie@cnpp.ro
 

Scripcariu

Marilena Alice

Sef serviciu

Serviciul Stabiliri Prestatii

 

0230/210743

0230/210753

int. 124

  marilena.scripcariu@cnpp.ro
Bichel Aurelia

Sef birou

Birou Verificari Prestatii

 

0230/210743

0230/210753

int. 142

  aurelia.bichel@cnpp.ro

Pricop

Carmen Ioana

Sef serviciu

Serviciul Plati Prestatii

 

0230/210743

0230/210753

int. 122

  carmen.pricop@cnpp.ro

 

Created by Helios Design Helios Design